Українці вибороли десяту медаль на Паралімпіаді в Ріо
Оксана Воронцова
glavcom.ua
![Українці вибороли десяту медаль на Паралімпіаді в Ріо](/img/article/3717/34_main-v1473443389.jpg)
«Срібло» завоювала Ольга Ковальчук у стрільбі
Другий день змагань на Паралімпіаді в Ріо-де-Жанейро розпочався для України «сріблом».
Десяту медаль для нашої команди завоювала Ольга Ковальчук. Спортсменка здобула нагороду у вправі P2 у пневматичному пістолеті (40 пострілів з дистанції 10 м).
Нагадаємо, що українці виграли 9 нагород у перший день Паралімпійських ігор. Таким чином наразі у нашої команди 1 «золото», 2 «срібла» та 7 бронзових нагород.
Десяту медаль для нашої команди завоювала Ольга Ковальчук. Спортсменка здобула нагороду у вправі P2 у пневматичному пістолеті (40 пострілів з дистанції 10 м).
Нагадаємо, що українці виграли 9 нагород у перший день Паралімпійських ігор. Таким чином наразі у нашої команди 1 «золото», 2 «срібла» та 7 бронзових нагород.
Коментарі — 0