Умерова звільнили з психлікарні

Умерова звільнили з психлікарні

Окупаційна влада Криму утримувала Умерова в психіатричній лікарні з 18 серпня

У середу, 7 вересня, заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова випустили з психіатричної клініки в Сімферополі, де його силоміць утримувала російська окупаційна влада півострова з 18 серпня. Про це повідомили із Сімферополя рідні Ільмі Умерова та адвокати Марк Фейгін і Микола Полозов.

Подробиці не повідомляються.
На 7 вересня було призначено засідання лікарської комісії, яка мала зробити висновок судово-психіатричної експертизи.
Як повідомив Фейгін, «те, що Ільмі Умерова відпустили – тільки частина тієї важливої задачі, яку ставив захист. Тепер ми повинні домогтися зняття з Ільмі звинувачення за ст. 280».
Нагадаємо, проти Умерова російські правоохоронні органи в Криму порушили кримінальну справу за статтею «сепаратизм». 11 серпня Ільмі Умерову в залі суду стало зле. Лікарі госпіталізували його з підозрою на інфаркт. Після цього підконтрольний Росії Київський райсуд Сімферополя ухвалив рішення про необхідність проходження Умеровим стаціонарної судово-психіатричної експертизи.
Адвокати очікують, що вже наступного тижня надійде відповідь на клопотання про переведення Умерова на лікування в кардіологічне відділення. Сім'я заявляє про важкий стан його здоров'я.
У російському правозахисному центрі «Меморіал» назвали кримінальне переслідування заступника голови Меджлісу незаконним і політично мотивованим, оскільки він не закликав до насильницьких дій.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Дата публікації новини: