В Іспанії обговорять зміни до Конституції

  Педро Санчес разом з прем'єром досяг угоди про формування комісії щодо внесення змін до Конституції
  Прем'єр-міністр Іспанії Маріано Рахой і лідер провідної опозиційної соціалістичної партії Педро Санчес погодилися вивчити можливість внесення змін до Конституції для завершення каталонської кризи. Про це повідомляє The New York Times. Зокрема, Санчес разом з прем'єром досяг угоди про формування комісії щодо внесення змін до Конституції,
  • 11 Жовтня, 20:05
  • Розсилка

  Педро Санчес разом з прем'єром досяг угоди про формування комісії щодо внесення змін до Конституції

  Прем'єр-міністр Іспанії Маріано Рахой і лідер провідної опозиційної соціалістичної партії Педро Санчес погодилися вивчити можливість внесення змін до Конституції для завершення каталонської кризи.

  Про це повідомляє The New York Times.

  Зокрема, Санчес разом з прем'єром досяг угоди про формування комісії щодо внесення змін до Конституції, оскільки Іспанія 2017 року вже не та країна, якою вона була в 1978 році, коли в документі було закріплено повернення країни до демократії після диктатури Франсіско Франко.

  Однак комісія навряд чи встигне виконати основну роботу найближчим часом, тому її діяльність, ймовірно, мало вплине на конфлікт з каталонськими сепаратистами.

  Тим більше, що комісія формується для вивчення варіантів збереження Каталонії в складі єдиної Іспанії, а не варіантів виходу автономії зі складу країни.

  Як відомо, сьогодні уряд Іспанії поставив Каталонії ультиматум.

  Читайте також статтю: Доброчесні сепаратисти із сумними обличчями. То чи стала Каталонія незалежною?

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ