В МЗС РФ назвали передвиборчу кампанію в США «глобальною ганьбою»

  Зазначивши, що США є великою державою, Захарова підкреслила, що нинішня президентська кампанія «варта» американців
  Офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова, виступаючи у вівторок перед студентами, назвала «глобальною ганьбою» президентську передвиборчу кампанію в США. Про це повідомляє rg.ru. «У світі є стільки важливих речей, в яких роль Сполучених Штатів повинна бути конструктивною, в самих Сполучених Штатах стільки питань, які дійсно
  • 19 Жовтня, 2016, 04:17
  • Розсилка

  Зазначивши, що США є великою державою, Захарова підкреслила, що нинішня президентська кампанія «варта» американців

  Офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова, виступаючи у вівторок перед студентами, назвала «глобальною ганьбою» президентську передвиборчу кампанію в США.

  Про це повідомляє rg.ru.

  «У світі є стільки важливих речей, в яких роль Сполучених Штатів повинна бути конструктивною, в самих Сполучених Штатах стільки питань, які дійсно вимагають оперативної реакції та глобального рішення, що зводити цю публічну пеерпалку (між кандидатами в президенти США по відношенню до Росії і, вибачте мене, до якихось зовсім жартів нижче пояса я вважаю негідним великої держави», – заявила Захарова.

  Зазначивши, що США є великою державою, вона підкреслила, що нинішня президентська кампанія «варта» американців. Захарова також пояснила, що під час зустрічей міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова і держсекретаря США Джона Керрі американська сторона не надала доказів про кібератаки з боку Росії, які нібито мали місце. Між тим це питання стало активно обговорюватись в ЗМІ США та представниками демократичної партії. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ