Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  В окупованому Криму зафіксували 62 випадки порушень прав людини

  • Розсилка
  В окупованому Криму зафіксували 62 випадки порушень прав людини

  Місія ООН задокументувала 81 випадок порушень прав людини, жертвами яких стали 167 осіб

  Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні представила доповідь щодо ситуації з правами людини в тимчасово окупованих Автономній Республіці Крим та місті Севастополь в період з 13 вересня 2017 року по 30 червня 2018 року. За вказаний період зафіксовано 62 випадки порушень прав людини.

  Звіт опублікований на сайті Управління верховного комісара ООН з прав людини.  

  Місія ООН задокументувала 81 випадок порушень прав людини, жертвами яких стали 167 осіб. 62 випадки відбулися в звітний період з 13 вересня 2017-го до 30 червня 2018 року. 

  Представники окупаційної «влади» РФ у Криму порушили права на належну правову процедуру і справедливий суд відносно 94 осіб: в певних випадках «вироки були винесені як покарання за політичне інакомислення». 

  У звітному періоді мали місце 19 безпідставних арештів і 4 випадки викрадень. 

  «Крім того, в 11 випадках насильницьких зникнень, які мали місце до звітного періоду, станом на 30 червня 2018 року жертви досі є зниклими безвісти», — йдеться в доповіді. 

  Також у звіті зазначені сім випадків катування щодо затриманих.  

  Місія підтвердила 13 випадків переміщення до РФ затриманих у Криму українських громадян для участі у засіданні суду, або для відбуття покарання. Водночас зазначається, що фактична кількість таких випадків може бути значно більшою, адже окупаційна «влада» не оприлюднює дані щодо таких переміщень. 

  Загалом, в звіті також йдеться про «порушення основоположних свобод, зокрема свободи мирних зібрань, вираження думок, об’єднання та релігії», а також свободи пересування, охорони здоров’я, освіти і права власності.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ