Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  В Опоблоці не бояться розколу через «Партію миру», яку створює Новинський

  • Розсилка
  <span>В Опоблоці Вадим Новинський є одним з ключових представників групи Ахметова</span> - В Опоблоці не бояться розколу через «Партію миру», яку створює Новинський
  В Опоблоці Вадим Новинський є одним з ключових представників групи Ахметова

  Скорик запевняє, що розколу в Опоблоці не буде

  Нардеп від Опозиційного блоку Вадим Новинський нещодавно заявив про створення нової політичної сили, так званої «Партії миру». Разом з тим депутат від Опоблоку Микола Скорик, який належить до «льовочкінського» крила, каже, що ініціатива Новинського не обговорювалась у фракції, але запевняє, що до розколу в політсилі не призведе.

  «Всі сили мають об’єднатись навколо ідеї миру в нашій країні, на основі Опозиційного блоку – єдиної фракції, яка відстоює інтереси миру в Україні. Те, що казав Новинський, – це, мабуть, символ, навколо якого всі мають об’єднатись, ні про який розкол у фракції не йдеться».

   У реєстрі громадських об’єднань «Партія миру» була зареєстрована зовсім нещодавно – 2 січня цього року. Її засновники – голова організації «Публічний аудит» адвокат Максим Гольдарб, його заступник Матвій Холошин. Зареєстрована «Партія миру» на київській вулиці Воздвіженській, де розміщено офіс «Публічного аудиту».

  Більше читайте в статті: «Опоблок заМИРоточив. Таємна місія православного олігарха Новинського».
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ