Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Вибори президента Чорногорії пройдуть 15 квітня

  • Розсилка
  Спікер парламенту Чорногорії Іван Брайович - Вибори президента Чорногорії пройдуть 15 квітня
  Спікер парламенту Чорногорії Іван Брайович

  Перемога кандидата від Демократичної партії соціалістів Чорногорії має посилити правлячий уряд

  В п’ятницю спікер парламенту Чорногорії Іван Брайович заявив про те, що вибори президента країни пройдуть 15 квітня. Вони розглядаються як можливість для правлячої коаліції посилити свої позиції в країні.

  Очільник Скупщини Чорногорії також висловив сподівання, що вибори пройдуть в демократичній атмосфері. Нинішній президент країни Филип Вуянович не має права балотуватися, оскільки правив країною вже два терміни.

  Не зважаючи на те, що посада президента в Чорногорії є церемоніальною, проте перемога посилить мандат нинішнього очільника уряду Душко Марковича, який представляє Демократичну партію соціалістів Чорногорії, проводити необхідні для членства в ЄС реформи. Про це повідомляє інформаційне агентство Reuters.

  Вибори до парламенту 2016 року пройшли в напруженій атмосфері на фоні арешту до 20 осіб, які звинувачувалися в підготовці державного перевороту і спробі вбивства колишнього прем’єр-міністра Міло Джукановича. Опозиція відмовилася визнати результати виборів і бойкотує роботу Скупщини Чорногорії. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ