Войціцька попросила СБУ перевірити громадянство кожного нардепа

  Нардеп заявила про вибірковість у питанні позбавлення громадянства
  Народний депутат від «Об'єднання «Самопоміч» Вікторія Войціцька звернулася до Служби безпеки України з вимогою перевірити на наявність подвійного громадянства у всіх народних депутатів. Сьогодні під час засідання Верховної Ради, виступаючи з трибуни, Войціцька заявила про вибірковість у питанні позбавлення громадянства –
  • 16 Травня, 11:52
  • Розсилка
  Вікторія Войціцька
  Вікторія Войціцька

  Нардеп заявила про вибірковість у питанні позбавлення громадянства

  Народний депутат від «Об'єднання «Самопоміч» Вікторія Войціцька звернулася до Служби безпеки України з вимогою перевірити на наявність подвійного громадянства у всіх народних депутатів.

  Сьогодні під час засідання Верховної Ради, виступаючи з трибуни, Войціцька заявила про вибірковість у питанні позбавлення громадянства – мовляв, нечесно було з боку президента Петра Порошенка позбавити громадянства Андрія Артеменка (фракція Радикальної партії), але не позбавити відстороненого главу Фіскальної служби Романа Насірова за подвійне громадянство, «яке, очевидно, у нього є».

  Після цього Войціцька попросила тих нардепів, які мають лише українське громадянство, підняти руку. Руки підняли всі. «Я прошу Службу безпеки перевірити громадянство кожного», – сказала Войціцька.

  Як повідомлялося, сьогодні народні депутати України проголосували за припинення повноважень парламентаря Андрія Артеменка (Радикальна партія). За відповідне рішення віддали голоси 244 нардепи, проти – 0, утрималися – 15 і не голосували – 69.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ