Як вижити під час зимового походу в горах? Рятувальники дали поради
Не варто йти у похід під час туману та у темряві
У гори слід ходити групами, в яких є досвідчені туристи та інструктори, а у випадку поганої погоди та заметілі потрібно відмовитися від походу.
Про це повідомляє прес-служба МВС у Facebook.
«Для прихильників зимових походів в гори супер важлива інформація! Так, у гори слід ходити групами, в яких є досвідчені туристи та інструктори. Водночас у випадку поганої погоди та заметілі слід відмовитись від походу. Також не слід йти у похід при темряві чи тумані», - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що у залежності від виду і тривалості маршруту необхідно мати спеціальне якісне спорядження - тепле взуття, наплічник, вовняний светр, вітрозахисний костюм, шапку.
Також, як повідомили у відомстві, необхідно мати при собі медичну аптечку з еластичним бинтом. Наголошується, що мобільні телефони, топографічні карти та GPS-приймачі завжди стануть у пригоді.
«Робіть постійні зупинки на 5-15 хвилин, аби забезпечити терморегуляцію організму. І у будь-якому поході лижні палиці тільки підвищать вашу безпеку та полегшать пересування місцевістю», - уточнюється у повідомленні.
У мережі опублікували карту будиночків у Карпатах,де можуть зупинятись заблукалі туристи. Безпосередньо на карту можна перейти за цим посиланням.
Нагадаємо, пізно ввечері 10 січня рятувальники знайшли у Карпатах заблукалого 6 січня туриста з Києва.
Киянина доставили в ужгородську обласну лікарню, тепер ним займаються лікарі опікового центру.
Згодом лижник розповів, як йому вдалося вижити у сніговому полоні Карпат.
За словами рятувальників, турист мав добру фізичну та психологічну підготовку, саме це допомогло йому вижити
Також зазначимо, що в Україну йде різке погіршення погоди
Коментарі — 0