Японія пропонує розширити санкції проти Північної Кореї

  Пропоновані Японією санкції можуть завдати удару по північнокорейських заробітчанах, поставках до країни нафти та експорту текстильної продукції
  Японія схиляє США до створення нового проекту резолюції Ради безпеки ООН, що розширить накладені на КНДР економічні санкції. Про це розповів посол Японії до ООН Коро Бешо, повідомляє Reuters. За його словами, Токіо хотіло б побачити «сильну резолюцію» стосовно Північної Кореї. «Ми точно обговоримо це питання зі США», -
  • 31 Серпня, 08:11
  • Розсилка
  Лідер КНДР Кім Чен Ин
  Лідер КНДР Кім Чен Ин

  Пропоновані Японією санкції можуть завдати удару по північнокорейських заробітчанах, поставках до країни нафти та експорту текстильної продукції

  Японія схиляє США до створення нового проекту резолюції Ради безпеки ООН, що розширить накладені на КНДР економічні санкції. Про це розповів посол Японії до ООН Коро Бешо, повідомляє Reuters.

  За його словами, Токіо хотіло б побачити «сильну резолюцію» стосовно Північної Кореї. «Ми точно обговоримо це питання зі США», - сказав Бешо.

  Водночас, речник місії США до ООН зазначив, що наразі робота над проектом нової резолюції не ведеться.

  «Хоча США та Японія продовжують тісні консультації стосовно Північної Кореї, наразі ми не працюємо над новою резолюцією», - сказав речник.

  Джерела Reuters зазначають, що пропоновані Японією санкції можуть завдати удару по північнокорейських заробітчанах, поставках до країни нафти та експорту текстильної продукції.

  Водночас, ці заходи із великою долею вірогідності наштовхнуться на спротив Росії та Китаю, особливо враховуючи, що Радбез цього місяця вже накладав на Пхеньян нові обмежувальні заходи.

  Нагадаємо, на екстреному засіданні 29 серпня Рада безпеки ООН засудила запуск ракети КНДР, яка пролетіла над Японією.

  Джерело: Укрінформ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ