За 7 днів рятувальники звільнили зі снігових пасток майже 2 тис. авто

  Наразі на дорогах країни немає автомобільних заторів
  Станом на 7 годину 11 січня, автомобільних заторів внаслідок ускладнення погодних умов на території країни немає. Людей які отримали обмороження під час заторів немає. Про це повідомляє прес-служба ДСНС України. [READ_MORE] Рятувальники інформують, що в Одеській області з 00:00 до 09:00 11 січня заборонено рух автомобільного транспорту на
  • 11 Сiчня, 08:08
  • Розсилка
  Вивільнення автомобілів зі снігових заметів
  Вивільнення автомобілів зі снігових заметів

  Наразі на дорогах країни немає автомобільних заторів

  Станом на 7 годину 11 січня, автомобільних заторів внаслідок ускладнення погодних умов на території країни немає. Людей які отримали обмороження під час заторів немає. Про це повідомляє прес-служба ДСНС України.  Рятувальники інформують, що в Одеській області з 00:00 до 09:00 11 січня заборонено рух автомобільного транспорту на дорогах загального користування державного та місцевого значення на території 10 районів області. Залишається обмеженим рух усіх транспортних засобів на автодорозі Одеса-Рені та обмежено рух для великовагового автотранспорту на автошляху Кіровоград-Платонове.

  Для забезпечення проїзду та розчистки автодоріг на території України залучено 502 од. техніки та 1 тис. 60 осіб.

  Підрозділами ДСНС з 4 січня вивільнено із снігових заметів 1 тис. 919 автомобілів, в яких перебувало 4 тис. 699 осіб.  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ