Зеленський «наїхав» на СБУ через можливу заборону «Сватів»

Зеленський «наїхав» на СБУ через можливу заборону «Сватів»

Артист розкритикував дії СБУ

Відомий український артист Володимир Зеленський виступив з емоційним відеозверненням до влади щодо планів СБУ заборонити в Україні серіал «Свати», який випускає його студія «95 квартал»

Відео артист опублікував у Facebook.

«У ЗМІ обговорюється таке важливе для нашої країни питання – заборонити серіал «Свати». Без цього ж ніяк не зростає економіка», - каже Зеленський.

Артист розкритикував дії СБУ.

«Зв'язку між Добронравовим і тисячею людей, які працювали над цим проектом останні 15 років, ніякого немає. Цей серіал люблять мільйони. Якщо зараз завдання СБУ і всіх наших комітетів – забрати цей серіал від людей, ну так ви так і скажіть, а не вигадуйте різні приводи», - каже шоумен.

«Якщо комусь не подобається слово «свати», вам ближче слово «куми», це я можу зрозуміти. Так ви спочатку поборіть своє кумівство, а потім будете боротися з нашими «Сватами». Ви боретеся з тим, що людей об'єднує, об'єднує мільйони телеглядачів, всі ці довгі роки», - заявив Зеленський.

Артист додав, що це український серіал, вигаданий ним та його колегами.

«І цей серіал знятий на наші гроші, нашими людьми. Якого біса ви щось там взагалі пропонуєте? Хто ви такі? Якщо ви Служба безпеки України, займіться безпекою України, щоб на вулиці можна було вільно пройти і дітям було не страшно. А від »Сватів» поки жодна людина не повісилася», - підсумував Зеленський. 

Нагадаємо, СБУ заборонила в'їзд актору серіалу «Свати» Добронравову.

Напередодні СБУ розробила порядок організації гастролей росіян в Україні.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: