Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Життя в окупації. Кримський військовий пенсіонер обіцяє вчинити самогубство через маленьку пенсію

  • Розсилка
  Олексій Яковлєв буде щодня виходити до чиновників і «публічно голодувати» - Життя в окупації. Кримський військовий пенсіонер обіцяє вчинити самогубство через маленьку пенсію
  Олексій Яковлєв буде щодня виходити до чиновників і «публічно голодувати»

  Пенсіонер вимагає перерахунку пенсії, яка наразі становить 1700 рублів (близько 694 грн)

  У центрі Сімферополя біля будівлі «уряду» окупованого росіянами  Криму напередодні відбувся одиночний пікет жителя Ялти, колишнього військового внутрішніх військ СРСР Олексія Яковлєва, який оголосив голодування через маленьку пенсію та корупцію в «Пенсійному фонді» окупованого Криму.

  Яковлєв вийшов на пікет з плакатом, на якому написано, що його «доведуть до самогубства» і що він «незаконно позбавлений пенсії». У цьому протестуючий звинувачує російського «главу» анексованого Криму Сергія Аксьонова і так звану прокуратуру захопленого півострова. Пікетник заявив, що якби на чолі Криму був кримський комуніст Леонід Грач, то «цього б не було».  Пенсіонер стверджує, що буде щодня виходити до чиновників і «публічно голодувати». Раніше він вийшов на одиночний пікет біля будівлі «прокуратури» окупованого Криму в Сімферополі.

  Як повідомив місцевий активіст Олег Кочерів, пенсіонера запросили до будівлі «уряду» анексованого Криму, де йому запропонували написати заяву і повідомили про створення якоїсь «робочої групи» щодо його питання.

  Пенсіонер вимагає перерахунку пенсії, яка наразі становить 1700 рублів (близько 694 грн).

  Олексій Яковлєв є колишнім працівником санаторію «Росія» в окупованій Ялті. До цього був на військовій службі у внутрішніх військах СРСР.

  Зазначимо, що сьогодні о 16:00 за Києвом відбудеться спецзасідання Ради безпеки ООН щодо ситуації в окупованому Криму. 

   Читайте також: 


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ