Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Громадський транспорт Одеси змінює режим роботи

  • Розсилка
  Громадський транспорт Одеси змінює режим роботи

  Зміни тимчасові, у зв'язку з ремонтом теплотрас

  У зв'язку з тимчасовим закриттям руху автотранспорту на вул. Сегедській на ділянці від будинку № 10 на вул. Сегедській до просп. Гагаріна, вносяться часткові зміни тимчасового характеру до схем руху міського громадського транспорту з 12 липня до 25 серпня 2018 року (або до завершення ремонтних робіт). 

  Рух буде частково перекрито у зв'язку з виконанням масштабних робіт із заміни теплотрас. 

  Зміни вносяться до схем таких маршрутів: 

  Автобусних маршрутів №№ 127, 175, 210:

  Автобусних маршрутів №№ 4, 208:

  • у напрямку руху до 5-ї ст. В. Фонтану - від просп. Гагаріна, на вул. Фонтанська дорога і далі за маршрутами; 
  • у напрямку руху до залізничного вокзалу - від 5-ї ст. В. Фонтану на вул. Черняховського, пл. Десятого квітня, просп. Шевченка і далі за маршрутами. 

  Тролейбусного маршруту № 10:

  • у напрямку руху до залізничного вокзалу - від 5-ї ст. В. Фонтану на вул. Черняховського, пл. Десятого квітня, просп. Шевченка і далі за маршрутом; 
  • у напрямку руху до 5-ї ст. В. Фонтану - від вул. Пироговської на пров. Пироговський, просп. Шевченка, пл. Десятого квітня, вул. Черняховського, 5-а ст. В. Фонтану і далі за маршрутом. 

  Роботу тролейбусного маршруту № 11 на цей період буде припинено. 

   Загальна довжина ділянки, що підлягає реконструкції, становить 568,5 м, у тому числі: магістральний трубопровід 2Ø530 / 710 мм - 507,5 м; вводи в житлові будинки № 23 на вул. Сегедській 2Ø219 / 315 мм - 35 м і № 3 на вул. Сегедській 2Ø108 / 200 мм - 26 м. 

  Теплова мережа введена в експлуатацію в 1973 році. На ділянці, яка буде реконструюватися, за період з 2008 року по 2017 рік КП «ТМО» було ліквідовано 9 пошкоджень. 

  Зазначена ділянка теплової мережі забезпечує теплопостачання 10 житлових будинків: 2 будинки комунальної власності, 4 - ОСББ і 4 відомчих будинки. 

  Проектом передбачено безканальне прокладання трубопроводів з попередньо ізольованих труб в п/ет оболонці для підземного прокладання із системою сигналізації витоків, виконання робіт з капітального ремонту теплових камер із заміною запірної арматури і будівельних конструкцій, відновлення асфальтобетонного покриття дорожнього покриття на всю ширину проїжджої частини доріг. 
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ