Одеські спортсмени стали переможцями Всеукраїнського турніру зі спортивної акробатики

Вихованці Одеської спортшколи №1 успішно виступили на Всеукраїнському турнірі зі спортивної акробатики

З 5 по 8 лютого 2020 року в Миколаєві проходив відкритий XXXVIII Всеукраїнський турнір зі спортивної акробатики, присвячений пам'яті М. Ксенофонтова.

У турнірі взяли участь 300 спортсменів з 16-ти міст України.

Одесу на змаганні представили вихованці відділення спортивної акробатики комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1. Одеські спортсмени показали високий рівень підготовки, зайнявши такі призові місця:

• Ліна Бакаленко і Максим Килівник - 1 місце (категорія 11-16 років);
  • Артур Аллояров і Артем Лукахін - 1 місце (категорія 11-16 років);
  • Даша Венгржановська, Руслана Парфентьєва, Варвара Пан - 1 місце (категорія 11-16 років);
  • Ольга Івакіна і Аліна Аллоярова - 2 місце (категорія КМС).

Переможцям і призерам турніру вручили кубки, пам'ятні медалі та грамоти.