рус

В Одесі відбувся фінал Кубка України з ушу

Спортсмени з 12 областей України та Білорусі виступили в Одесі на фінальних змаганнях Кубка України зі спортивного ушу-таолу. Одесити - серед переможців і призерів

З 21 по 23 вересня 2018 року в Одесі на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Університет» відбувся фінал Кубка України зі спортивного ушу-таолу.

У змаганнях взяли участь 360 спортсменів з 12 областей України та Білорусі.

Одесу на змаганнях представили вихованці Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1. Юні одеські спортсмени успішно виступили на турнірі, посівши призові місця:

Категорія 18+:

• Варламова Наталія - 2 місце (даоші), 2 місце (гуньшу).

За результатами змагань у загальнокомандному заліку збірна Одеської федерації ушу посіла 3 місце, поступившись спортсменам із Запорізької і Київської областей.