Фоторепортаж з чемпіонату Збройних Сил України з пожежно-прикладного спорту

Впродовж чотирьох днів у 169-му навчальному центрі Сухопутних військ тривав чемпіонат Збройних Сил України з пожежно-прикладного спорту серед семи команд військових вогнеборців.

Інтрига змагання зберігалася до останнього дня, коли відбувався один з найвидовишніших етапів чемпіонату — бойове розгортання пожежного автомобіля, повідомляє прес-служба Міноброни. Кожна команда в кількості п’яти чоловік прокладала пожежну рукавну лінію і струменем води вражала мішені.

Після закінчення останнього етапу чемпіонату, суддівська колегія, у складі офіцерів-представників Генерального штабу та видів Збройних Сил, за сумою балів усіх чотирьох видів пожежно-прикладного спорту визначила переможців.

У загальному заліку почесну «бронзу» виборола команда Сухопутних військ Збройних Сил України. Друге місце посіли військові спортсмени з Національного університету оборони України. Чемпіоном Збройних Сил України з пожежно-прикладного 2016 року стала команда Військово-Морських Сил.