Бундесліга. «Боруссія» без Ярмоленка не змогла обіграти «Айнтрахт»

Це другий поєдинок «Боруссії», в якому українець не брав участі

Дортмундська «Боруссія» упустила перемогу над «Айнтрахтом» в матчі 9-го туру Бундесліги. Зустріч пройшла у Франкфурті на стадіоні «Коммерцбанк-Арена» і завершилася з рахунком 2:2.

На 18-й хвилині Нурі Шахін вивів гостей вперед, а на 57-й хвилині Максиміліан Філіп подвоїв перевагу своєї команди. Незважаючи на це, господарі не опустили руки - на 64-й хвилині Себастьєн Аллер ударом з пенальті відіграв один м'яч, а через чотири хвилини Маріус Вольф зрівняв рахунок.

Атакуючий півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко всю зустріч просидів в запасі команди Петера Боша. Якщо сьогодні «Баварія» зуміє обіграти на чужому полі «Гамбург», вона посуне джмелів з першого рядка турнірної таблиці Бундесліги.

Зазначимо, це тільки другий поєдинок «Боруссії», в якому українець не брав участі після свого переходу з київського «Динамо».