Чоловіча збірна України (U-18) виграла першість Європи з хокею на траві

Фото ФХТУ

Перемога у чемпіонаті Європи III дозволила українцям піднятися у другий за силою дивізіон

У м. Конья (Туреччина) завершився чемпіонат Європи III з хокею на траві серед юнаків до 18-ти років.

У матчі 4-го туру збірна України грала з господарями турніру, інформує офіційний сайт Федерації хокею на траві України.

Українці повели у рахунку на 9-й хвилині – відзначився Олександр Липський. У середині третього періоду рахунок подвоїв Юрій Дземух. За чотири хвилини турки відіграли один м’яч, але тут же Дземух знову довів перевагу нашої команду до двох м’ячів.

У четвертому періоді нападник господарів, забивши ще два голи, зрівняв рахунок. Однак останнє слово виявилося за Липським – 4:3.

Після чотирьох перемог українська команда на 99,9% посідала перше місце. Залишалося лише не програти фінам.

Проте «синьо-жовті» не залишили суперникам жодного шансу, вигравши із рахунком 20:0. Відзначилися Вадим Рудницький, Олександр Зіневич (двічі), Олександр Липський (сім голів), Володимир Цьо, Ростислав Келімбет (двічі), Володимир Каплинський (тричі), Данило Якибюк (двічі), Олексій Попов і Максим Синиця.

У підсумку українська команда, вигравши всі матчі, посіла перше місце, виборовши путівку у другий дивізіон наступного року. Другими стали турки, третіми – хорвати.

Олександр Липський став найкращим бомбардиром турніру із 15-ма забитими голами, другим став Юрій Дземух – із 11-ма.