Дівоча збірна України (WU-17) невдало розпочала кваліфікацію Євро-2019

Фото ФФУ

Стартували поєдинки кваліфікації Євро-2019 у групі 1

Підопічні Валерія Паламарчука з розгромним рахунком поступилися команді Данії, яка є господарем відбірного турніру.

У першому турі українки фактично без шансів поступилися господаркам, інформує офіційний сайт Федерації футболу України.

У першому таймі одна із суперниць оформила хет-трик, а четвертий м’яч було забито після перерви.

Тепер на нашу дівочу збірну чекає поєдинок проти Чехії, яка перемогла збірну Фарерських островів – 5:1. Зустріч відбудеться у четвер, 18 жовтня.

Чемпіонат Європи 2019 року з футболу

Дівочі команди WU-17

Відбірний етап

Україна – Данія – 0:4 (0:3)

Голи: К. Єнсен (9, 17, 24), Фредеріксен (46).

Україна: Дука, Пороходніченко (Зубач, 59), Котик, Кревська, Бордюг, Іванченко (Мущенська, 77), Христюк (к), Стрельцова (Кухаренко, 82), Кушнір, Кривицька (Куніна, 46), Годунко (Немець, 59).

За регламентом, переможці груп, володарі других місць і чотири кращі треті команди (за результатами матчів із першою та другою збірними своїх груп) приєднаються до Іспанії й Німеччини в еліт-раунді.