Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  КНДР не може забезпечити збірну спорядженням через санкції

  • Розсилка
  КНДР не може забезпечити збірну спорядженням через санкції

  Більше 20 компаній, які торгують гірськолижною екіпіровкою відхилили запит Північної Кореї

  КНДР подала скаргу в три міжнародні спортивні федерації в зв'язку з тим, що її запити на придбання інвентарю для спортсменів були відхилені через санкції.

  Про це повідомляє «Reuters».

  За інформацією джерела, скарги були направлені в Міжнародну федерацію лижного спорту, в Міжнародну федерацію стрільби з лука, а також в Міжнародну федерацію спортивної стрільби.

  Один з північнокорейських дипломатів надав документацію, датовану 30 серпня, в Женеві, заявивши, що «спортивне спорядження ніяк не допоможе будівництву ракет».

  Копія листа зі скаргою, підписаного главою північнокорейської лижної асоціації, була також направлена до Міжнародного олімпійського комітету (МОК).

  Більш ніж 20 компаній і агентства, які надають гірськолижний інвентар, відхилили або ж не відповіли на запит від представників Північної Кореї.

  Більш того, в північнокорейської асоціації зі стрільби з лука заявили, що три компанії, перебуваючи під тиском США, продовжують ігнорувати запити від КНДР.

  У асоціації стрільби КНДР назвали подібні дії «нецивілізованим актом» і вважають, що цей інцидент «залишить ганебний слід у світовій історії спорту».

  У Міжнародній федерації лижного спорту, Міжнародному олімпійському комітеті і двох інших спортивних організаціях на прохання прокоментувати дану ситуацію Reuters не відповіли.

  Джерело: Xsport.ua

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ