Молодіжна збірна України зіграла внічию з Нідерландами

10 жовтня відбувся матч відбору до Євро-2019
    Збірна України U-21 зіграла внічию з однолітками з Нідерландів (1:1) у відборі на Євро-2019. Наша команда вийшла вперед на 29-й хвилині матчу, завдяки голу з пенальті від Коваленка. Втім, Нідерланди таки змогли зрівняти рахунок на 62-й хвилині матчу завдяки голу Клюйверта. Чемпіонат Європи-2019 (U-21) Відбірковий етап Україна - Нідерланди 1:1
    • 10 Жовтня, 19:58

Збірна України U-21 зіграла внічию з однолітками з Нідерландів (1:1) у відборі на Євро-2019.

Наша команда вийшла вперед на 29-й хвилині матчу, завдяки голу з пенальті від Коваленка.

Втім, Нідерланди таки змогли зрівняти рахунок на 62-й хвилині матчу завдяки голу Клюйверта.