На «Іграх нескорених» Україна здобула 16 медалей

На «Іграх нескорених» Україна здобула 16 медалей
Українська команда завершила виступ на «Іграх нескорених»

Цьогоріч збірна України на ветеранських іграх змогла вибороти п'ять золотих медалей

22 квітня в Гаазі завершилися «Ігри нескорених». Українська команда здобула у змаганнях 16 медалей, серед яких по 5 золотих і 5 срібних, а також 6 бронзових. Про це повідомляє Укрінформ.

Золоту медаль у штовханні ядра виборов Родіон Сітдіков з результатом 9,46 м.

У стрибках в довжину Артем Лукашук з результатом 5,20 м виборов «срібло» у своїй категорії, а Іван Герецун – «бронзу» із 5,10 м.

Олексій Бобчинець у бігу на 1500 метрів здобув бронзову медаль з результатом 5:42,50.

У командному змаганні зі стрільби з лука вибороли «срібло» Дмитро Афанасьєв, Сергій Калитюк і Василь Стуженко.

У штовханні ядра у своїх категоріях стали медалістами Віктор Легкодух («золото» з результатом 7,32), Рустам Росул («срібло» з результатом 5,86), Сергій Прядка («золото» з результатом 8,33).

Анна-Софія Пузанова, яка брала участь у змаганнях замість своєї мами Юлії Паєвської, яка перебуває у полоні, здобула бронзову медаль зі стрільби з лука в категорії новачків.

«Бронзу» у плаванні на дистанції 50 метрів вільним стилем українській команді приніс Іван Лепеха, Андрій Бадарак виборов дві медалі - бронзову у запливі на 50 м брасом та золоту у плаванні на 50 м на спині.

У веслуванні на тренажерах українці вибороли 4 медалі: Ігор Галушка здобув «золото» у веслуванні на 4 хвилини і «срібло» у веслуванні на тренажерах на 1 хвилину.

Віктор Легкодух здобув «срібло» у веслуванні на тренажері на 4 хвилини у своїй категорії. Ігор Безкаравайний здобув бронзову медаль у веслуванні на 1 хвилину.

«Ігри нескорених» проходили у Гаазі з 16 по 22 квітня. Українська команда була представлена у восьми видах спорту.

Раніше принц Гаррі з дружиною зустрілися з українцями-учасниками Invictus Games (фото).

Invictus Games – міжнародні спортивні змагання в паралімпійському стилі. Ігри заснував принц Гаррі. У них беруть участь поранені військовослужбовці та ветерани. Змагання відбуваються у таких видах спорту як баскетбол на візках, волейбол сидячи та веслування у залі.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: