Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  «Не забуду ваш веселий настрій». Кличко зворушливо попрощався зі своєю найстарішою прихильницею

  • Розсилка
  Володимир Кличко з повагою ставиться до своїх прихильників - «Не забуду ваш веселий настрій». Кличко зворушливо попрощався зі своєю найстарішою прихильницею
  Володимир Кличко з повагою ставиться до своїх прихильників
  Instagram Володимира Кличка

  Лідія Смуда прожила 112 років

  Володимир Кличко у власному Instagram уночі написав надзвичайно зворушливе повідомлення. Присвячене воно його прихильниці з німецького Гамбурга, де брати в 1996 році розпочинали професійну кар'єру. Лідія Смуда відійшла у ліпші світи на минулому тижні.  «R.I.P., дорога пані Смудо! Я втратив одного з моїх найбільших і, напевно, найстаріших прихильників: минулого тижня Лідія Смуда, 1906 року народження, мирно померла в будинку для пенсіонерів у Гамбурзі. Вона знала про мої бої більше, ніж я...

  Пані Смуда дала мені корисні поради і надихнула мене на життя. З її дивовижною особистістю та сильним «живим» підходом, вона є істинним зразком для наслідування.


  volodymyr_lidia_smuda
  Лідія Смуда знала про поєдинки Володимира усе

  «Продовжуйте рухатися. Якщо ви стоїте на місці, ви будете відступати назад», - сказала вона мені, і, як ви знаєте, з тих пір це мій девіз. За більш ніж 112 років життя вона сама ніколи не стояла на місці.

  Я обіцяв повторно відвідати пані Смуду на її 120-річчя. На жаль, вона не досягла цього віку. Сьогодні я хочу висловити свою глибоку скорботу у зв'язку зі смертю пані Смуди!

  Пані Смудо, ви дійсно були рушійною силою! Я ніколи не забуду ваш веселий настрій», - написав Володимир Кличко.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ