Сумоїсти Сумщини - чемпіони Європи

Фото взяте з офіційного сайту Міністкрства молоді та спорту України (dsmsu.gov.ua)

Збірна команда України з сумо тріумфувала на чемпіонаті Європи

Нещодавно в естонському місті Раквере відбувся Чемпіонат Європи з сумо серед юнаків і молоді, у якому взяли участь близько 450 спортсменів.

Збірна команда України у змаганнях здолала збірні команди Росії, Польщі, Угорщини та Естонії. Українці завоювали п’ять медалей, чотири з них – золоті. Про це повідомляє Sumynews.

Чемпіонами Європи у віковій категорії до 14 років стали Кирило Крупський та Дмитро Котов, бронзовим призером – Микита Діжевський.

У віковій групі U16 Єгор Крупський став чемпіоном. Збірна України до 16 років стала кращою в Європі.

Ще одне «золото» до скарбнички збірної України поклав сумчанин Вадим Пономаренко.