Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Суркіс не зрозуміє: глава Олімпійського комітету Японії йде у відставку через звинувачення у корупції

  • Розсилка
  Вочевидь Олімпіаду в Токіо президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах відкриватиме без Цунекадзу Такеди - Суркіс не зрозуміє: глава Олімпійського комітету Японії йде у відставку через звинувачення у корупції
  Вочевидь Олімпіаду в Токіо президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах відкриватиме без Цунекадзу Такеди
  sportschau.de

  Цунекадзу Такеда не витримав, що йому закидають купівлю для Токіо Олімпіади-2020

  Глава Олімпійського комітету Японії Цунекадзу Такеда оголосив про намір піти зі своєї посади після закінчення строку своїх повноважень у червні і не претендувати на неї в майбутньому.  Зазначається, що Такеда зробив цю заяву на тлі офіційного розслідування, яке французька влада проводить стосовно його ролі в досягненні Токіо успіху у своїй заявці на проведення Олімпійських і Паралімпійських ігор 2020 року.

  Французька влада підозрює, що Такеда 2013 року схвалив виплату майже 2 мільйонів доларів сінгапурській компанії. За даними слідства, ця компанія пов'язана із сином колишнього члена Міжнародного олімпійського комітету, який допоміг обрати Токіо як організатора Ігор.

  Сам Такеда заперечує будь-яке порушення закону.

  Нагадаємо, що свого часу у купівлі голосувальників під час визначення господаря футбольного Євро-2012 підозрювали тодішнього президенту Федерації футболу України Григорія Суркіса. Але Григорій Михайлович не проявив слабкодухості і залишився на посаді. І не помилився, бо доказової бази обвинувачувальникам забракло.

  Джерело: NHK

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ