У стартовій гонці нового біатлонного сезону кращий з українців показав 18-й результат

Антон Дудченко

Антон Дудченко потрапив у топ-20 на етапі у Швеції

Перший етап Кубку IBU у шведському Ідре, а з ним і офіційний міжнародний біатлонний сезон-2018/19 відкривала спринтерська гонка у чоловіків.

Серед п'яти українців в актив цю гонку можуть собі записати троє хлопців, інформує biathlon.com.ua.

Антон Дудченко, який вийшов на старт під другим номером, пройшов вогневі рубежі з одним колом штрафу й у підсумку фінішував 18-м, поліпшивши своє колишнє вище досягнення на дорослому міжнародному рівні відразу на вісім позицій.

Богдан Цимбал, який усе ще перебуває у статусі юніора, свій дебют на Кубку IBU ознаменував потраплянням у залікову зону з 34-м результатом, навіть незважаючи на два промахи.

З кубковими очками фінішував також Віталій Труш, який показав 24-й час при двох промахах.