Українці виграли 11 медалей чемпіонату Європи серед ветеранів поза стадіоном

Українські легкоатлети виграли 11 медалей на чемпіонаті Європи серед ветеранів поза стадіоном. Змагання 20-22 травня відбувалися у Віла-Реалі (Португалія), передає ФЛАУ.

У складі української команди на чемпіонаті Європи виступало вісім атлетів. Мультимедалістом став Віктор Недибалюк (вікова категорія 60+). У його активі п’ять медалей.

В особистому заліку Недибалюк виграв “золото” з півмарафону і “срібло” з бігу на 10 км. Ще три нагороди здобув у команді разом з Миколою Ярмілком і Василем Карповичем — з півмарафону, бігу на 10 км і кросовій естафеті 3×2 км.

Іван Пушкін (85+) переміг зі спортивної ходьби на 30 і 10 км, а Микола Панасейко (80+) виграв на цих дистанціях “золото” і “срібло” відповідно.

Антоніна Тишко (65+) стала чемпіонкою Європи зі спортивної ходьби на 10 км і срібним призером на дистанції 20 км.