Українка Сурова виграла бронзову нагороду на етапі Кубку Європи з дзюдо у Чехії

Анна Сурова - праворуч

Для Анни, яка виступає серед юніорів, – це перша нагорода міжнародного рівня

Із Праги, яка приймала Кубок Європи серед юніорів, українці повертаються з однією бронзою.

Свою першу міжнародну медаль здобула дніпрянка Анна Сурова, інформує офіційний сайт Федерації дзюдо України.

Загалом у змаганнях взяли участь 430 спортсменів із 39-ти країн, що представляли не тільки Старий Світ, а й Америку, Африку, Азію й Океанію.

У столиці Чехії українська дзюдоїстка лише раз спіткнулася на турнірній дистанції у категорії до 57 кг, програвши у півфіналі господарці змагань Вері Земановій, котра у підсумку виграла золото.

Для Анни – це перша нагорода міжнародного рівня. До цього найкращим результатом було сьоме місце на Кубку Європи серед юніорів у Каунасі у минулому році.

Сурова у нинішньому сезоні стала чемпіонкою України до 21-го року, а також взяла срібло у національній першості серед спортсменів до 23-х років.

Серед українців шанс зійти на п'єдестал мала Дарина Ляшук у вазі до 48 кг. Але у поєдинку за третє місце волинянка поступилася Терезі Кастро із Португалії та фінішувала п'ятою.

Інші українські дзюдоїсти до залікового списку не пробилися.