Українська команда здобула 11 медалей і перемогла на Кубку Європи з дзюдо серед юніорів

Фото ФДУ

Анастасія Антіпіна та Дільшот Халматов у завершальний день здобули золоті нагороди

У другий день юніорського Кубку Європи з дзюдо українці взяли два золота (Антіпіна та Халматов) і бронзу (Хлопецький).

Українська команда з 11-ма нагородами (4-2-5) очолила медальний залік, інформує офіційний сайт Федерації дзюдо України.

«Золотий» дубль киян Анастасії Антіпіної та Дільшота Халматова у неділю у Пакші дозволив обійти господарів змагань за головним показником – перемогами.

Як результат, в українців чотири перших місця, тоді як в угорців – три.

Для Ананстасії – це вже друга міжнародна нагорода. Першу медаль дзюдоїстка виборола два роки тому – у травні 2016-го на кадетському Кубку Європи у Румунії вона була бронзовою призеркою.

Дільшот уже втретє зійшов на юніорський п'єдестал Кубку Європи, до того ж, він по черзі здолав усі сходинки у вазі до 55 кг. У травні 2017-го у Каунасі був третім, потім у серпні в Араді – другим, тепер – першим.

Тиждень тому Данило Хлопецький із Дніпра взяв свою першу міжнародну нагороду, здобувши срібло у Гдині у категорії до 66 кг. У Пакші ж йому судилося виграти бронзу.