Українські борчині здобули два золота і дві бронзи на молодіжному Чемпіонаті Європи-2018

Стартовий день фінальних змагань з жіночої боротьби поповнив скарбничку збірної України чотирма медалями

У Стамбулі триває молодіжна першість Європи зі спортивної боротьби (атлети до 23-х років).

Стартовий день фінальних змагань з жіночої боротьби поповнив скарбничку збірної України двома золотими та двома бронзовими нагородами.

Львів'янка Оксана Лівач у вирішальній сутичці перемогла Евін Демірхан з Туреччини (5:2) і посіла перше місце у ваговій категорії до 50 кг, а харків'янка Анастасія Шустова (76 кг) виграла фінал у росіянки Крістіни Шумової (5:2).

Бронзовими призерами континентальної першості стали представниці Херсона Олена Кремзер (59 кг), яка у поєдинку за 3-тє місце не залишила шансів Корнелії Зайцевайте з Литви (10:0), та Алла Белінська (68 кг) - після перемоги у «малому фіналі» над Євгенією Андрейчиковою з Білорусі (4:3).

За підсумками попередніх сутичок в інших вагових категоріях за золото боротимуться Аліна Акобія з Київщини (57 кг) та Ілона Прокопевнюк з Херсона (62 кг), яким 8 червня протистоятимуть росіянки Олександра Андрєєва і Тетяна Смоляк відповідно.