Українські борці вибороли 12 нагород на чемпіонаті Європи в Туреччині

Найбільший медальний здобуток мають жінки

Українські борці вибороли 12 нагород чемпіонату Європи серед дорослих U-23, що цими вихідними завершився в Стамбулі.

Найбільший медальний здобуток мають жінки — українки тричі підкорили вершину континентальної першості та здобули срібло й дві бронзи, інформує прес-служба Міністерства молоді та спорту України.

Титул чемпіонки Європи вибороли Оксана Лівач (50 кг), Анастасія Шустова (76 кг) та Ілона Прокопевнюк.

Аліна Акобія здобула срібло у ваговій категорії до 57 кг.

В активі Олени Кремзер (59 кг) та Алли Белінської (68 кг) бронзові нагороди чемпіонату.

Чемпіоном Європи серед борців вільного стилю став Олексій Борута (70 кг). Тарас Маркович (57 кг) та Андрій Свирид (65 кг) стали бронзовими призерами змагань.

Нагадаємо, у перші дні змагань представники класичного стилю здобули до скарбнички синьо-жовтої збірної два срібла - Ярослав Фільчаков (82 кг) та Владлен Козлюк (97 кг), а також бронзу - Ельмар Нуралієв (77кг).