Українські борці здобули три нагороди на чемпіонаті Європи у Стамбулі

Збірна України завоювала три медалі на чемпіонаті Європи з вільної боротьби

Золото 9 червня Україні приніс Олексій Борута у ваговій категорії до 70 кілограм

Збірна України завоювала ще три медалі на чемпіонаті Європи з боротьби у віці до 23 років, який проходить в Стамбулі.

9 червня свої виступи почали борці вільного стилю. На рахунку українців одна золота медаль і дві бронзові.

У ваговій категорії до 57 кг українець Тарас Маркович почав свої виступи з чвертьфіналу, в якому програв азербайджанцю Афгану Хашалову, але потім дійшов до бронзової сутички, в якій розібрався з німцем Віктором Лізен.

У категорії до 65 кг українець Андрій Свирид в 1/8 фіналу розібрався грузином Едем Болквадзе, але в наступному раунді поступився азербайджанцеві Анварбеку Долгатову. В дорозі за бронзою український борець здобув дві перемоги: над болгарином Дімітаром Івановим і німцем Нікласом Дорном.

Золото 9 червня Україні приніс Олексій Борута у ваговій категорії до 70 кг. На шляху до нагороди найвищого ґатунку українець здобув чотири перемоги поспіль.

10 червня серед борців вільного стилю за бронзу боротимуться два українця - Ілля Арчайя і Петро Білечук.

У змаганнях борців греко-римського стилю на чемпіонаті Європи з боротьби у віці до 23 років Україна взяла також три медалі.