Українські дзюдоїсти виграли командне золото на чемпіонаті Європи серед ветеранів

Фото взяте з ФДУ

Загалом наші співвітчизники здобули 14 медалей

У третій чемпіонату Європи з дзюдо серед ветеранів у Глазго українці здобули п'ять нагород: по дві золоті та срібні, а також одну бронзову.

Чемпіонські титули – у Лариси Масенко із Києва (F4, до 70 кг) і Сергія Балабана із Дніпра (M2, до 90 кг).

У фіналі Балабан переміг харків'янина Дениса Стеценка, інформує офіційний сайт Федерації дзюдо України.

Друге срібло суботи на рахунку Костянтина Ананченка з Харкова (М2, до 81 кг). А бронзу здобув Віталій Бубон з Києва (М2, до 100 кг).

А в останній день чемпіонату Україна виграла золото у командних змаганнях у категорії ТМ30 (30-39 років).

У драматичному півфіналі проти команди Азербайджану наші спортсмени програвали 0:2, але все ж таки змогли вирвати перемогу з остаточним рахунком 3:2.

У «золотому» поєдинку з німецькими дзюдоїстами все стало зрозуміло після третьої сутички, яка, як дві попередні та дві після цього, завершилася на користь українців.

5:0 – переконливий тріумф українських ветеранів. До складу ввійшли: до 66 кг - Юрій Кравець (Хмельницький) і Сергій Ліпілін (Харків), до 73 кг - Артем Ілєнко (Кропивницький), до 81 кг - Олег Халін (Дніпро) і Констянтин Ананченко (Харків), до 90 кг - Сергій Балабан (Дніпро) і Денис Стеценко (Харків), понад 90 кг - Олександр Клешня (Дніпро) і Віталій Бубон (Київ).

Таким чином, збірна привезла із Глазго 14 медалей: п'ять золотих, чотири срібні та п'ять бронзових.