Українські молоді дзюдоїсти здобули дві нагороди на етапі Кубку Європи у Чехії

Відзначилися Артем Бубир та Олег Вередиба

З кадетського Кубку Європи з дзюдо, що фінішував у неділю у Теплице, українська команда повертається з двома бронзовими нагородами.

Медалі здобули Артем Бубир та Олег Вередиба, інформує офіційний сайт Федерації дзюдо України.

Для Артема це був другий міжнародний старт. У сутичці за третє місце він узяв гору над Володимиром Старком із Німеччини.

У березні на Кубку Європи у Загребі український дзюдоїст став другим.

А у перший змагальний день Олег Вередиба здобув бронзову медаль у вазі до 55 кг.

У поєдинку за третє місце на п'єдесталі пошани дніпрянин переміг киянина Антона Клейноса.

Для Олега це вже четверта міжнародна нагорода нинішнього сезону. Він був срібним призером на континентальних кубках у Берліні та Загребі, а також бронзовим у Фолоніці.

За крок до медалі зупинилася ще одна представниця Дніпра Руслана Булавіна у вазі понад 70 кг. У поєдинку за третє місце вона програла Анні Сантос із Бразилії.

Шанс вибороти призове місце мала Владислава Снітко з Києва у категорії до 48 кг. Але вона програла Еллін Хеннінгер з Нідерландів і стала у підсумку п'ятою.