Українські школярі здобули 14 нагород на чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби

Фото ФГРБУ

Три з цих медалей виявилися золотими

Жіноча збірна України стала другою у загальнокомандному заліку чемпіонату Європи (U-15) з боротьби.

Сім медалей завоювали українські дівчата на чемпіонаті в Угорщині, інформує офіційний сайт Асоціації спортивної боротьби України.

Першу бронзову нагороду команді принесла Сніжана Онуфрієва у вазі 33 кг. Другу бронзу здобула Олександра Шеховцова у вазі 36 кг. Ще однією бронзовою призеркою стала Аіда Керімова (42 кг).

Ольга Падошик стала чемпіонкою у вазі 39 кг, а Євгенія Седих – у вазі 62 кг.

У вазі до 66 кг виступало відразу дві українки – Кароліна Повк стала бронзовою призеркою, а Юлія Кухарук стала віце-чемпіонкою Європи.

Водночас, борці-класики стали четвертими у загальнокомандному заліку.

Олександр Лобко здобув бронзу у вазі 44 кг. Мар'ян Голубовський також став бронзовим призером у категорії 57 кг, інформує сайт Федерації греко-римської боротьби України.

Чемпіоном європейської першості серед школярів став борець з Краматорська – Іван Цибанев (68 кг)

За крок до медалей зупинилися Владислав Петренко (75 кг) та Імед Худжадзе (41 кг).

Нагадаємо, у боротьбі вільній українці завоювали чотири бронзові медалі.

Таким чином, загалом на рахунку збірної України 14 нагород різного ґатунку на змаганнях у Дьйорі.