Український оборонець відзначився результативною передачею в чемпіонаті Бельгії (відео)

Андрій Бацула провів свій сьомий матч у бельгійському чемпіонаті
Офіційний сайт «Кортрейка»

Андрій Бацула міцно забронював за собою місце в основі «Кортрейка»

Лівий оборонець «Кортрейка» українець Андрій Бацула відзначився результативною передачею в матчі 26-го туру бельгійської Ліги Жюпіле, в якому його команда приймає «Шарлеруа».

На самому старті другого тайму Андрій по власному флангу довгою передачею кинув у прорив ніґерійського нападника Імо Ізек'єля. Той, отримавши оперативний простір, втік від оборонця суперників і спрямував м'яч у дальній кут.

«Кортрейк» матч програв 1:2. «Шарлеруа» у цій зустрічі бив уже два пенальті: перший на четвертій хвилині Массімо Бруно не реалізував, а другий Ріока Моріока на 66-й пробив влучно. А на четвертій компенсованій хвилині гості вирвали перемогу - на контратаці м'яч забив Жеремі Пербе. Цікаво, що Бацули на цей момент на полі вже не було. На 78-й хвилині українця замінив серб Йован Стояновіч.