Юнацька збірна України з перемоги стартувала у кваліфікації Євро-2019

Сергій Попов. Фото: ФФУ

Підопічні Сергія Попова перевершили суперника за кількістю ударів

Юнацька збірна України (футболісти не старші 2000 року народження) мінімально обіграла господарів кваліфікаційного турніру - команду Албанії.

Про це повідомляє прес-служба Федерації футболу України.

Завжди непросто стартувати в офіційному турнірі матчем проти господарів змагань.

Тому архіскладним вийшов стартовий поєдинок кваліфікаційного раунду чемпіонату Європи (U-19) для юнацької збірної України.

Албанія зробила все, щоб у першому таймі вразити ворота синьо-жовтих. Однак на останньому рубежі добре діяв Лтайф, який відбив чотири удари у площину воріт.

Після перерви українці активізувалися, почали діяти більш агресивно.

Підопічні Сергія Попова перевершили суперника за кількістю ударів. А все вирішив гол на 85-й хвилині у виконанні Михайла Мудрика, який вийшов на заміну. 1:0.