Збірна України з баскетболу 3х3 не змогла пробитися на чемпіонат Європи

Фото ФБУ - Збірна України з баскетболу 3х3 не змогла пробитися на чемпіонат Європи
    Фото ФБУ

Українці зазнали поразки від угорців

Чоловіча національна збірна України з баскетболу 3х3 програла команді Угорщини у матчі групового етапу кваліфікації чемпіонату Європи.

Рахунок зустрічі – 19:21, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України.

Суперники першими відкрили рахунок, та українці досить швидко відновили рівновагу і вийшли вперед.

Кілька наступних успішних атак дозволили нашим хлопцям зміцнити перевагу.

За кілька хвилин дві результативні атаки угорців з-за дуги змусили збірну України наздоганяти.

На половину ігрового часу матчу угорці утримували мінімальну перевагу – 12:11.

Українці додали темпу і після шостої хвилини гри вже були попереду – 14:12.

Втім суперник не відставав. За дві хвилини до кінця ігрового часу угорці знову наздогнали українців, зрівняли рахунок, а потім дальнім влучанням вийшли вперед – 20:19.

Українські хлопці не змогли стримати вирішальну атаку суперника.

Відтак поразка, яка позбавила нашу команду місця в фінальному турнірі чемпіонату Європи.