Жіноча збірна України з футзалу на останній хвилині втратила перемогу над командою Італії

Головний тренер жіночої збірної України з футзалу Олег Шайтанов

У межах підготовки до фінальної частини Євро-2019 синьо-жовті провели другу товариську гру з італійками.

Про це повідомляє прес-служба Федерації футболу України.

Якщо в першому спарингу підопічні Олега Шайтанова поступилися з рахунком 1:4, то сьогодні були близькі до перемоги.

Уже на 1-й хвилині господарок вивела вперед Юлія Дударчук із «ПЗМС», але, на жаль, на останній, 40-й хвилині вона ж звела матч до нічиєї своїм автоголом.

Товариський матч жіночих збірних із футзалу

Україна - Італія 1:1 (1:0)

Голи: Дударчук (1), Дударчук (40, автогол).

Попередження: Кліпаченко (13), Цикаленко (14), Форсюк (30) - Д’Інчекко (39)

Після завершення січневого збору гравці збірної України відправляться до клубів, які проведуть тур чемпіонату країни.

А в лютому команда збереться знову для підготовки до виступу на Євро-2019.

Нагадаємо, що українки готуються до прем'єрного чемпіонату Європи, який проходитиме 15 - 17 лютого цього року.

Суперником синьо-жовтих у півфіналі, що пройде 15-го числа, буде Португалія, на території якої й відбудеться першість.