У Росії забрали в поліцію з уроку школяра, який закликав до мітингу

  Учень записався на опозиційний мітинг «Він нам не Дімон»
  У Брянській області Росії поліція забрала з уроку школяра, який записався на заборонений опозиційний мітинг проти корупції в вищих ешелонах влади, організований Олексієм Навальним. Про це повідомила «Медіазона». За даними порталу, відбулося затримання в школі №1 селища Погар. Школяр, по якого пришли поліцейські, записався на мітинг за
  • 19 Березня, 10:26
  • Розсилка
  Поліція РФ
  Поліція РФ

  Учень записався на опозиційний мітинг «Він нам не Дімон»

  У Брянській області Росії поліція забрала з уроку школяра, який записався на заборонений опозиційний мітинг проти корупції в вищих ешелонах влади, організований Олексієм Навальним.

  Про це повідомила «Медіазона».

  За даними порталу, відбулося затримання в школі №1 селища Погар. Школяр, по якого пришли поліцейські, записався на мітинг за підсумками розслідування Фонду боротьби з корупцією про «таємну імперію» Дмитра Медведєва.  Після візиту поліції до школи директор провела бесіду з учнями про Олексія Навального. Її запис виклали в спільноті «Команда Навального»  «ВКонтакте».

  В ході бесіди директор називала президента Росії Володимира Путіна «лідером» із «високим рейтингом за рахунок зовнішньої політики».
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ