рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Місцева влада відзвітувала, в якик будинках проводили ремонтні роботи

  • Розсилка
  Місцева влада відзвітувала, в якик будинках проводили ремонтні роботи

  Минулого року у багатоповерхівках провели капремонти 311 конструктивних елементів

  Минулого року в багатоповерхових будинках в рамках співфінаснування провели капітальний ремонт 311 різних конструктивних елементів – замінювали мережі, утеплювали стики панелей, фасади будинків, ремонтували ліфти та дахи, встановлювали пандуси та виконували низку інших ремонтних робіт.

  Капітальний ремонт багатоповерхових будинків на умовах співфінансування проводиться у Вінниці з 2009 року. Якщо мешканці висловлюють готовність профінансувати 30% від вартості робіт, з міського бюджету виділяється решта – 70%. У будинках, де жителі висловили бажання створити ОСББ, ремонт одного з конструктивних елементів виконується за рахунок бюджету.

  У 2018 році у такий спосіб замінено інженерні мережі у 77 багатоповерхівках, покрівлі - у 20 будинках, міжпанельні стики - у 10.  Також відремонтовано 38 ліфтів, відновлено систему електрозабезпечення 9 будинків. У 14 будинках провели ремонт частини фасадів з утепленням. Повністю замінили вікна у під’їздах 48 багатоповерхівок. Також у 14 будинках влаштували пандуси, а у 49 будівлях провели загальнобудівельні роботи.

  Відремонтували 32 конструктивних елементи і у будинках, де створено ОСББ.
  «В минулому році було дуже багато заявок від жителів висотних будинків на участь у співфінансуванні капітальних ремонтів, і максимально все було зроблено в силу тих можливостей бюджету, які ми маємо. Цього року роботи продовжимо», - повідомив директор департаменту житлового господарства Вінницької міської ради Роман Фурман..

  Люди, яких цікавить інформація щодо програми по співфінансуванню, можуть звертатись для довідок за телефонами: 59-52-19, 59-51-24.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ