рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Митрополит Симеон заявив, що він не розкольник, і позивається на Онуфрія

  • Розсилка
  Митрополит Симеон заявив, що він не розкольник, і позивається на Онуфрія

  Владика хоче захистити свої честь та гідність у суді

  Митрополит Вінницький і Барський Симеон відправив позов до суду щодо роз’яснення рішення очільника ПЦ МП Онуфрія про позбавлення Симеона права на служіння. Про це повідомляє прес-служба Вінницької єпархії.

  У зверненні Симеон заявляє, що його намагання відновити справедливість не означає повернення до ПЦ МП.  «Після рішення синоду Вселенського патріархату від 11 жовтня, синод УПЦ втратив свою легітимність, а тому його подальші рішення не мають канонічної сили. Чому я пішов до суду? Тому що указ, підписаний митрополитом Онуфрієм, можна трактувати як покарання за ухилення від моїх обов’язків. Крім цього, поставлені під сумнів мої людські якості, такі як порядність і честь. Я - не розкольник і не дозволю себе так іменувати! Моя позовна заява – це крок захисту людської гідності та честі», - йдеться у зверненні митрополита Вінницького і Барського.

  Симеон додає, що до суду він звернувся як Володимир Іванович Шостацький – керівник зареєстрованої юридичної особи – управління Вінницької єпархії. А як митрополит Симеон він підготував звернення до церковних органів, що мають компетенцію розглядати такі питання.

  Наостанок Симеон наголосив, що шлях до автокефалії Православної церкви України незворотній.

  Джерело: i-vin.info

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ