На батьківщині Гройсмана пройшла акція про шкоду паління
![На батьківщині Гройсмана пройшла акція про шкоду паління](/img/article/5023/95_main-v1528038652.jpg)
На Європейській площі відбулася профілактична акція, присвячена Всесвітньому дню без тютюну
Працівники Центру здоров'я і міського депаратменту охорони здоров'я розповідали про шкоду куріння тютюну.
Волонтери з вінницького медичного коледжу ім.Д.Заболотного роздавали перехожим профілактичну літературу. До акції долучився й реабілітаційний центр «Пріоритет».
За даними опитування дорослого населення стосовно вживання тютюну в Україні, 22,8% дорослих і 13,5% підлітків щодня курять цигарки. Епідемія куріння спричиняє 85 тисяч смертей кожного року.
Коментарі — 0