Продовольчі товари та сільгосппродукція у лідерах експортно-імпортних операцій на Вінницькій митниці

Продовольчі товари та сільгосппродукція у лідерах експортно-імпортних операцій на Вінницькій митниці

Загальний товарообіг проти січня-лютого 2017 року збільшився на 42%

Саме на ці групи товарів у січні-лютому 2018 року припадає близько 71 відсотка вартісних обсягів статистичного експорту та 13 відсотків надходжень податків і зборів при імпорті. Про це інформує начальник Вінницької митниці ДФС Валентин Калашніков.

Разом із продтоварами та сільгосппродукцією у 91 відсоток вартісних обсягів статистичного експорту увійшли ще три товарні групи. Серед них 13,5 відсотків припадає на деревину та целюлозно-паперові вироби, 3,9 відсотків – на текстиль, текстильні вироби та взуття, 3,4 – відсотки на машини, устаткування.

А от майже 90 відсотків сплачених при імпорті податків, окрім продтоварів та сільгосппродукції (13,1%), перераховано за ввезення машин, устаткування та транспорту (39,5%), продукцію хімічної промисловості (28,1%), деревину та целюлозно-паперові вироби (8,6 %).

Загалом, як зауважує посадовець, за результатами здійснення зовнішньоекономічної діяльності перших двох місяців 2018 року обсяги експортних операцій становлять 123,3 млн. доларів США (625% від загального товарообігу), імпортних – 76,4 млн. доларів США. Загальний товарообіг проти січня-лютого 2017 року збільшився на 42%  і досягнув 199,7 млн. доларів США.

Позитивна тенденція спостерігається і щодо кількості оформлених вантажів – приріст 18%або плюс до минулорічного 247 тис.тонн.

Валентин Калашніков додає, що серед країн світу, яким вітчизняні суб`єкти господарської діяльності надавали у звітному періоді перевагу під час здійснення зовнішньоекономічних операцій, є Польща – 14% загального товарообігу, Німеччина –13%, Китай – 9% та Білорусь – 8%.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів