Вінничанам пояснили, як зміниться нарахування субсидій

Вінничанам пояснили, як зміниться нарахування субсидій

Про нарахування субсидій на період карантину

Вінничани, які мають субсидію, отримають її з збільшенням нормативів на 50%. Відповідну Постанову затвердив Кабінет міністрів України 25 березня 2020 року.

Директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова повідомила що на сьогоднішній день державну допомогу отримує 35 907 домоволодінь.

Серед нововведень – призначання житлових субсидій автоматично тим вінничанам, які отримували її в опалювальному періоді 2019-2020 року. Також, субсидія і надалі не призначатиметься за наявної заборгованості більшої за 340 грн.

«Постановою КМУ від 25.03.2020 р. N247 передбачені нововведення, які підвищують захищеність отримувачів субсидій. Призначається субсидія громадянам, які звільнені з роботи в період карантину. Але, слід звернути увагу, що це стосується лише звільнених громадян за ініціативи роботодавця і зареєстрованих у службі зайнятості, як безробітні. На період карантину буде проведений перерахунок житлових субсидій з урахуванням збільшених на 50% соціальних нормативів, у межах яких надається субсидія на оплату житлово- комунальних послуг. Це збільшення стосуватиметься таких послуг, як централізоване водопостачання та водовідведення, постачання гарячої води, газопостачання та електропостачання», – пояснює директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова.

У департаменті соціальної політики відзначають, що збільшення нормативів для громадян, які мають пільги на житловокомунальні послуги Постановою не передбачено, а лише для тих, хто отримував субсидію.

Відповіді на питання щодо перерахунку субсидії можна отримати за тел: 50-83-88;
50-86-70.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: