Трамп зробив заяву після стрілянини у флоридській школі

  В результаті нападу загинули 17 людей
  Президент США Дональд Трамп виступив зі спецзаявою після стрілянини в школі Паркленд у Флориді. Про це повідомляє агентство Reuters. Американський президент заявив, що планує зустрітися з жертвами і місцевою владою штату. Трамп також сказав, що жодна дитина чи вчитель не повинен відчувати себе в небезпеці в американській школі. У зв'язку з цим
  • 15 Лютого, 19:45
  • Розсилка

  В результаті нападу загинули 17 людей

  Президент США Дональд Трамп виступив зі спецзаявою після стрілянини в школі Паркленд у Флориді. Про це повідомляє агентство Reuters.

  Американський президент заявив, що планує зустрітися з жертвами і місцевою владою штату.

  Трамп також сказав, що жодна дитина чи вчитель не повинен відчувати себе в небезпеці в американській школі. У зв'язку з цим його адміністрація буде працювати над підвищенням шкільної безпеки і профілактикою психічних захворювань

  «Ми повинні працювати разом, щоб створити в нашій країні культуру, що має на увазі повагу до гідності життя, яке сприяє створенню глибоких і важливих зв'язків між людьми», - заявив він.

  14 лютого у школі міста Паркленд штату Флорида сталася стрілянина. Спочатку повідомлялося про щонайменше 20 постраждалих. Пізніше стало відомо, що загинули 17 людей.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ