рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Росія позбавиться солдатів, що мають зайву вагу

  • Розсилка
  Росія позбавиться солдатів, що мають зайву вагу

  Ожиріння третього ступеня є підставою для звільнення від призову в РФ

  Міноборони Росії вирішило відсторонити від служби військовослужбовців, які страждають ожирінням. Відповідну директиву розіслали по всіх військових частинах, повідомляє РІА «Новості» з посиланням на джерело в російському військовому відомстві.

  «Так це правда. Була така директива - усім доведена під розписку. Вважаю, що це своєчасне рішення», - розповів співрозмовник агентства.

  Інформація про те, що російських військовослужбовців, які страждають ожирінням, перевірять на придатність до військової служби, міститься в наказі начальника відділу кадрів Збройних сил РФ полковника Євгена Жайворонка, повідомило 16 листопада «Уралінформбюро».

  За даними агентства, на військово-лікарську експертизу відправлять військовослужбовців, які мають третю або четверту стадію ожиріння. Ожиріння третього ступеня є підставою для звільнення від призову, ожиріння четвертого ступеня - для звільнення від військового обов'язку.

  За результатами перевірки, ті військовослужбовці, яких визнають непридатними до служби за станом здоров'я, будуть звільнені. Військовослужбовців з третім ступенем ожиріння приберуть подалі від передової - вони отримають інші рівні військові посади.

  Джерело: Газета.Ru

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ