Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  В ЄС привітали схвалення парламентом Македонії зміни назви країни

  • Розсилка
  В ЄС привітали схвалення парламентом Македонії зміни назви країни

  ЄС «рішуче підтримує угоду, яка слугує прикладом примирення для регіону і Європи в цілому»

  Високий представник ЄС із закордонних справ Федеріка Могеріні та член Єврокомісії з питань політики сусідства та переговорів про розширення Євросоюзу Йоханнес Хан адресували свої вітання македонській владі й народу з нагоди схвалення парламентом поправок до конституції щодо зміни назви країни.

  Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

  «Як політичні лідери, так і громадяни продемонстрували свою рішучість використовувати цю унікальну історичну можливість для вирішення одного з найстаріших спорів у регіоні і рішуче просунутися на шляху до Європейського союзу», - йдеться в комюніке, поширеному увечері в п'ятницю в Брюсселі.

  Високопоставлені представники ЄС підкреслили, що Євросоюз «рішуче підтримує цю угоду, яка слугує прикладом примирення для регіону і Європи в цілому».

  В їхній заяві відзначається, що ЄС очікує подальших кроків щодо повного здійснення македонсько-грецького угоди про нову назву країни - Республіка Північна Македонія. Вони пообіцяли, що Європейський союз, як і раніше, буде твердо підтримувати цю країну для досягнення «загальної стратегічної мети інтеграції в ЄС».

  Нагадаємо, в п'ятницю, 11 січня, парламент Македонії схвалив внесення поправок до конституції, якими передбачено зміну назви країни з Республіки Македонія на Республіку Північна Македонія.

  Раніше повідомлялося, що Європейський союз і НАТО привітали рішення парламенту Македонії, який схвалив початок процедури перейменування країни в Республіку Північна Македонія.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ