Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Побиття активістів: реванш приходить туди, де справу не було доведено до кінця

  • Андрій Іллєнко

   Народний депутат України («Свобода»)

  • Розсилка
  Вже не дивує сьогоднішня поведінка «нової поліції», яка лупить людей під крики «лежать, Бандера!» - Побиття активістів: реванш приходить туди, де справу не було доведено до кінця
  Вже не дивує сьогоднішня поведінка «нової поліції», яка лупить людей під крики «лежать, Бандера!»

  Доведеться таки всім нам завершити розпочате 5 років тому.

  Пригадую один з випадків, коли ще в домайданівські часи нас затримав «Беркут». Здається, це було після намагання київських свободівців зірвати прем’єру українофобського фільму «Матч».

  Ми кілька годин сиділи в актовій залі РУВС разом з тими ж беркутами, які нас затримували. Спочатку було просто перегаркування, але потім вийшло щось схоже на політичну дискусію.

  Так от, по тому що говорили беркута було ясно - з ними проводиться «політвиховання». Регулярні накачки, де доносили «політику партії». По факту це було типове «охранітельство», густо замішане на ватно-проросійській пропаганді. І тема «бандер» була провідною. «Росія наши братья», «вас бандер давіть нада», «такіє как ви вєлікую страну развалілі», «казли, каториє мєшают жить», «бил би пріказ - снєслі би вас» і т.д.  Тому те, що потім сталося під час революції - ніяка не випадковість і не ексцес виконавця. Проти нас стояли не просто садисти і вбивці, а ідеологічно заряджені садисти і вбивці. Заряджені «давити бандер».

  На жаль, мене не дивує сьогоднішня поведінка «нової поліції», яка лупить лежачих людей ногами під крики «лежать, Бандера!». Обурює, злить, але не дивує. Бо по-іншому і бути не могло після імітаційної реформи МВС, після проваленої люстрації та масового покривання тих, хто вбивав нас на Майдані.

  Реванш приходить туди, де справу не було доведено до кінця. Так що доведеться таки всім нам завершити розпочате 5 років тому.

  Джерело: блог Андрія Іллєнка

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Дмитро Ярош
  Дмитро Ярош

  Народний депутат України

  Денис Казанський
  Денис Казанський

  Журналіст

  Костянтин Боровой
  Костянтин Боровой

  Російський політик

  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ